Sepetinizde ürün yok. Haydi alışverişe devam 🙂

Mağazaya geri dön

Sepet

15 yıl önce başlayan hobi çalışmalarımız bugün bizi sizlerle buluşturdu. Çünkü hobiler insanın görsel, işitsel ve sözel yeteneklerini, karar alma ve iletişim becerilerini, takım çalışması yatkınlığını artırıyor.

Ayrıca, hobiler insanların yeni tanıştığı kişilerle kolay iletişim kurmasını kolaylaştırır, çevre edinmelerine yardımcı olur. Bu sebeple kısa sürede büyük bir aile olduk. Artık bu yoldan geri dönüşümüz yok. Dolayısıyla, kişi hakkında net fikirler verir. Ancak gelişmemiş toplumlarda gereksiz bir uğraş olarak da görülür.

Bu nedenle ülkemizde hobi malzemeleri imalatı sektör olarak belli bir disipline sahip değildir. Özellikle ahşap boyama objeleri birbirinin kopyası benzer ürünlerdir. Yıllardır bu objeleri gerek kullanmak, gerekse satmak üzere boyadınız. Bundan böyle tasarladığınız objeleri boyayın. Amacımız piyasada var olan hobi malzemelerini üretmek değildir.

Artık bu ürünlere biraz renk getirelim, CNC gibi muhteşem bir teknoloji ile radikal olarak yenileyelim ve sizlerle interaktif olarak tasarlayacağımız objeleri üretelim, bu ürünleri boyayarak aile bütçemize katkılarda sağlayalım.

“Nasıl Çalışıyoruz?”

Biz bir e-ticaret firmasıyız. Temelde tüm ürünlerimizi sitemiz üzerinden satıyoruz. mustafakendir.com‘da temelde iki kategoride ürün satmaktayız;

  • Standart Ürünler
  • Kişiye Özel Ürünler

Standart Ürünler:

Üretilmesine karar verilen objeler, karlılık açısından en uygun boyutlarda üretilirler. Bu ürünler sitemizde satışa sunulan ürünlerdir.

Kişiye Özel Tasarım Ürünler:

Sizden gelen tüm özel talep ürünleri kapsar. Şöyle ki; sitemizdeki ürünlerin standart ebatlarının dışında, istenilen tüm ebatlar bu kapsamdadır. Ayrıca kişiye özel tasarımları ve fikirleri kapsar. Diğer bir ifade ile hayal edin yapalım.

Sosyal Medya

Sizlerle birlikte INSTAGRAM sayfamızda satış yapıyoruz. Sosyal medya ve hakkımızda sayfamızı incelediğinizde nasıl bir işbirliğimiz olduğu anlaşacaktır. Hakkımızda

Ahşap Boyama Terimleri:

Sepet,Ham ahşap, ahşap boyama, ham mdf, mdf obje, ahşap aksesuar malzemeleri, hobi ahşap, hobi ahşap malzemeleri, ahşap hobi ürünleri, mdf aksesuarlar, ahşap dekor malzemeleri biz kimiz, bizim hikaye.

Ahşap boyama ile ilgili temel malzemeler:

Boyanacak ahşap malzeme,  su bazlı akrilik boya, uygun boyutta yumuşak fırça,

Ahşap boyama ile ilgili temel uygulamalar:

Boyama işlemi, boyanacak objenin zımparalanması ile başlar. Bu aşamadaki işçilik özenli olmalıdır. Zımparalama işleminden sonra kuru bir bezle ahşap objeniz tozdan arındırılmalıdır. Temiz ve düzgün bir yüzey elde ettikten sonra, 1. kat boya uygulanır. Bu aşamada mdf kalitesine bağlı olarak yüzeyde ve kesim kenarlarında tüylenmeler oluşabilir. Bu olumsuzluğu gidermek için boya tamamen kuruduktan sonra ince zımpara ile tekrar zımpara yapılmalıdır. İpeksi bir yüzey elde ettiğimizde 2.kat boya ile boyama işlem sonlandırılır. İsteğe bağlı 3.kat da yapılabilir. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra isteğe bağlı olarak birçok teknik uygulanabilir. Son kat vernik yapılarak işlem sonuçlandırılabilir.(SEPET)

Biz kimiz, hakkımızda yazısı geliştirildikçe paylaşılacaktır.

Sepet Ağaç Çerçeve, Ahşap Boyama Teknikleri, Ahşap Boyama Yöntemleri, Ahşap boyama, Ahşap kursları, Ahşap yakma Akrilik boyalar, Akrilik Resim Sergisi, Batik Boyama, Batik boyama, Boya lekesi, Boya yapmak , Boyutlu Boyama, Cam Füzyon Sergisi, Cam Mozaik, Çini boyama, Dekoratif Ahşap Boyamaş, Dekoratif Objeler, Dolap Boyama, Dövme, Ebru sanatı, El sanatları sergisi, El sanatları sergisi, Ev boyası ,Filografi, Güzel Sanatlar, Halk Eğitim Merkezi, Halk Eğitim Müdürlüğü, Ham Ağaç, Ham mdf , Ham obje, Heykel Sergisi, Hobi mağazaları, Hobi sanat, Hobi ürünleri, Kaligrafi, Karma Sergi, Keçe yapımı, Kermes, Kermes tezgahları, Masif Duvar Panosu, MDF ahşap objeler, mdf obje, Metro sergisi, Minyatür objeler, Mobilya yenileme, Mozaik Resim Sergisi, Müze sergileri, Nakış, Örme çantalar, Resim Sergisi, Rölyef Resim Sergisi, Sahil tezgahları, Sandık Boyama, Sehpa Boyama, Seramik Sergisi, Sergi programı, Şile bezi, Takı Sergisi, Takı tasarım, Taş boyama,  Temel makyaj teknikleri, Tepsi boyama, Tezhip Sergisi, Yağlıboya Resim Sergisi,