Yorum Yapma ve Puan Verme

Değerli Takipçilerimiz,

23 Şubat 2016 tarihinden bu yana sanal ortamda satış yapmaktayız. 4 yılımızı geride bıraktık. Bu süreçte birlikte acısıyla tatlısıyla birçok deneyimimiz oldu. Artık biz de kendimize emin olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu inançla bundan böyle sitemizi yorum ve değerlendirmelerinize açıyoruz diğer bir ifade ile sitemizde yapılan ticaretimizi sizlerin katılımı ile interaktif hale getirdik. alışverişlerinizle ilgili yorum ve puanlamalarınız bizlere yol gösterecektir. Görüşlerinizi bekliyoruz.

mustafakendir.com

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (7)

 • Neriman Mazlum Cevap

  Ürünlerinizi beğendim el sanatları ile ilgileniyorum. Elinizde ki ürünler bu kadar mı mesela farklı balık figürlerine ve diğer hayvan figürlerine, bilgilendirme yaparsanız sevinirim Neriman Mazlum

  9 Nisan 2019 at 21:44
  • kendiro Cevap

   Biz imalar yapıyoruz istediğiniz modelleri paylaşırsanız yaparız….

   9 Nisan 2019 at 22:22
 • Ayşen Güler Cevap

  Mustafa Kendir firmasının özenli çalışmaları ve hızlı, kaliteli kargo gönderimleri için tesekkürler.Kendilerini tanıdığım için çok mutluyum.

  29 Haziran 2019 at 08:59
  • Sule Çereren Cevap

   bizlerde sizleri tanıdığımıza çok memnunuz,birlikteliğimiz uzun soluklu olması dileğimizle,,,

   29 Haziran 2019 at 09:07
 • Duygu Cevap

  İyiki varsınız iyikiii.En uygun fiyat en kaliteli ürünlerin adresi 👍 Her alışverişimde gözüm kapalı güvenebiliyorum bütün ürünler şahane.

  31 Temmuz 2019 at 02:12
 • esra.0607s Cevap

  Üstün hizmet kalitesi, müşteri ilişkilerinde etkili iletişimleri ve çözüm odaklı yardımlarıyla” iyi ki varsınız ” dediğim ender firmalardan😊

  18 Ekim 2019 at 17:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir